TV műsor

Tokió 2020 - A magyarok programja: július 27.

Sport, 2021.07.13



július 27., kedd (zárójelben a magyar idő):

--------------------------------------------

ASZTALITENISZ (Tokiói Fővárosi Sportcsarnok)
10.00-13.00 (3.00-6.00): férfi és női egyes harmadik forduló (Majoros Bence?, Póta Georgina?, Madarász Dóra?)
14.30-17.30 (7.30-10.30): férfi és női egyes harmadik forduló, nyolcaddöntő (Majoros Bence?, Póta Georgina?, Madarász Dóra?)
19.30-22.30 (12.30-15.30): férfi és női egyes nyolcaddöntő (Majoros Bence?, Póta Georgina?, Madarász Dóra?)


CSELGÁNCS (Nippon Budokan)
11.00-14.30 (4.00-7.30): női 63 kg (Özbas Szofi) és férfi 81 kg (Ungvári Attila) selejtező, negyeddöntő
17.00-19.50 (10.00-12.50): NŐI 63 KG és FÉRFI 81 KG vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzések, DÖNTŐ


EVEZÉS (Sea Forest Evezős Pálya)
8.30-12.00 (1.30-5.00): C/D elődöntő - férfi egypár (Pétervári-Molnár Bendegúz?)


HEGYIKERÉKPÁR (Izui Hegyikerékpáros Pálya)
15.00-17.00 (8.00-10.00): NŐI TEREPVERSENY (Vas Kata Blanka)


ÍJÁSZAT (Jumenosima Íjászpark)
9.30-13.25 (2.30-6.25): férfi egyéni 64-es tábla, 32-es tábla (Balogh Mátyás?)
16.00-19.55 (9.00-12.55): férfi egyéni 64-es tábla, 32-es tábla (Balogh Mátyás?)


KÉZILABDA (Jojogi Nemzeti Sportcsarnok)
11.00 (4.00): női csoportmérkőzés, Magyarország-Brazília


SPORTLÖVÉSZET (Aszaka Lőtér)
13.15-16.10 (6.15-9.10): LÉGPUSKA VEGYESCSAPAT (Mészáros Eszter, Péni István) alapverseny és DÖNTŐ


TENISZ (Ariake Teniszpark)
11.00-20.00 (4.00-13.00): férfi egyes második forduló (Fucsovics Márton?), női páros második foruló (Babos Tímea, Jani Réka?) és negyeddöntő


TOLLASLABDA (Muszasino Sportközpont)
10.00-15.30 (3.00-8.30): férfi és női egyes csoportmérkőzések (Sárosi Laura?, Krausz Gergely?)
18.00-21.30 (11.00-14.30): férfi és női egyes csoportmérkőzések (Sárosi Laura?, Krausz Gergely?)


TRIATLON (Odaiba Kikötőpark)
6.30-9.05 (23.30-2.05): NŐI VERSENY (Bragmayer Zsanett, Kovács Zsófia)


ÚSZÁS (Olimpiai Vizes Központ)
10.30-12.25 (3.30-5.25): elődöntők, döntők - női 200 m gyors (ed), FÉRFI 200 M GYORS (d) (Kozma Dominik? Németh Nándor?), NŐI 100 M HÁT (d) (Burián Katalin?), FÉRFI 100 M HÁT (d) (Bohus Richárd?, Telegdy Ádám?), NŐI 100 M MELL (d), férfi 200 m pillangó (ed) (Kenderes Tamás?, Milák Kristóf?), női 200 m vegyes (ed) (Hosszú Katinka?)
19.00-21.30 (12.00-14.30): előfutamok - férfi 100 m gyors (Németh Nándor, Szabó Szebasztián), női 200 m pillangó (Hosszú Katinka, Kapás Boglárka), férfi 200 m mell, férfi 4x200 m gyorsváltó (Magyarország), férfi 800 m (Kalmár Ákos)


VITORLÁZÁS (Enosima Jachtkikötő)
12.00-18.00 (5.00-11.00): Laser Standard (Vadnai Benjamin), Laser Radial (Érdi Mária), Finndingi (Berecz Zsombor)


VÍZILABDA (Tacumi Vízilabdaközpont)
18.20 (11.20): férfi csoportmérkőzés (A): Magyarország-Japán
(MTI)
 

Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!