TV műsor

ÜNNEPI ÉS HÉTVÉGI SPORTMŰSOR

Sport, 2020.10.22

A háromnapos hétvége fontosabb hazai sporteseményei:



október 23., péntek:

--------------------



CSELGÁNCS

Grand Slam-verseny, Papp László Budapest Sportaréna - nők: 48 kg, 52 kg, 57 kg, férfiak: 60 kg, 66 kg selejtezők 10.00, éremcsaták 17.00


LABDARÚGÁS

Női Eb-selejtező:
Magyarország-Szlovákia, Illovszky Rudolf Stadion 20.00



ÚSZÁS

Hosszú távú medencés országos bajnokság, Debrecen 15.00


október 24., szombat:

---------------------


CSELGÁNCS

Grand Slam-verseny, Papp László Budapest Sportaréna - nők: 63 kg, 70 kg, férfiak: 73 kg, 81 kg selejtezők 10.00, éremcsaták 17.00


JÉGKORONG

Erste Liga, alapszakasz:
Titánok - FTC-Telekom, Győr 17.30
Dunaújvárosi Acélbikák-MAC HKB Újbuda 18.00


KÉZILABDA

Női Bajnokok Ligája, csoportkör, 6. forduló, A csoport:
FTC-Rail Cargo Hungaria - Krim Mercator Ljubljana (szlovén), Érd 16.00

Férfi NB I:
Ceglédi KKSE - Orosházi FKSE-Linamar 18.00


KOSÁRLABDA

Férfi NB I:
Atomerőmű SE-OSE Lions 18.00
Kaposvári KK - Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 18.30

Női NB I:
ELTE BEAC Újbuda - TFSE-MTK 16.00
Atomerőmű KSC Szekszárd - Uni Győr MÉLY-ÚT 17.00
PINKK-Pécsi 424 - Ludovika-FCSM Csata 18.00
VBW CEKK Cegléd-Sopron Basket 18.00


LABDARÚGÁS

OTP Bank Liga, 8. forduló:
MTK Budapest-Kisvárda Master Good 14.45
Paksi FC-Budapest Honvéd 17.00
Ferencvárosi TC-Újpest FC 19.30


RÖPLABDA

Női Extraliga, alapszakasz:
Vasas Óbuda-DVTK 17.00 Fatum Nyíregyháza - Swietelsky-BRSE 19.00


ÚSZÁS

Hosszú távú medencés országos bajnokság, Debrecen 9.00


VÍZILABDA

E.ON férfi ob I:

a 4. fordulóból elhalasztott mérkőzés:
PannErgy-Miskolc - ZF-Eger 15.00

a 3. fordulóból elhalaszott mérkőzés:
OSC-Kaposvári VK 19.00

a 8. fordulóból elhalaszott mérkőzés:
Budapesti Honvéd SE-Szolnoki Dózsa 19.00




október 25., vasárnap:

----------------------


CSELGÁNCS

Grand Slam-verseny, Papp László Budapest Sportaréna - nők: 78 kg, +78 kg, férfiak, 90 kg, 100 kg, +100 kg selejtezők 10.00, éremcsaták 17.00


KOSÁRLABDA

Férfi NB I:
Jászberényi KSE-Egis Körmend 18.00


LABDARÚGÁS

OTP Bank Liga, 8. forduló:
ZTE FC-Budafoki MTE 14.30
Mezőkövesd Zsóry FC-MOL Fehérvár FC 17.00
Diósgyőri VTK-Puskás Akadémia FC 19.30

Merkantil Bank Liga NB II, 13. forduló:
Soroksár SC-Szolnoki MÁV FC 13.30
Dorogi FC-BFC Siófok 13.30
DEAC-Aqvital FC Csákvár 13.30
Pécsi MFC-Gyirmót FC Győr 17.00
Kaposvári Rákóczi - Szeged-Csanád Grosics Akadémia 17.00
FC Ajka-Vasas FC 17.00
Békéscsaba 1912 Előre-Szentlőrinc 17.00
Kolorcity Kazincbarcika SC-Szombathelyi Haladás 17.00
WKW ETO FC Győr-Budaörs 17.00
Nyíregyháza Spartacus FC-Debreceni VSC 19.30


RÖPLABDA

Férfi Extraliga, alapszakasz:
Vegyész RC Kazincbarcika-LV Sport Pénzügyőr SE 17.30
MAFC-BME - Fino Kaposvár, Folyondár utca 18.00


ÚSZÁS

Hosszú távú medencés országos bajnokság, Debrecen 9.00


Az MTI 24 órán keresztül hívható központi ügyeleti telefonszáma: (36-1) 441-9350
(MTI)
 

Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!