OTP Bank - Pick Szeged - Dabas KK: 42-32 (19-16)

Pick Szeged, 2023.03.04

A HBC Nantes elleni Bajnokok Ligája mérkőzést követően a bajnokságban kell helytállnia Juan Carlos Pastor együttesének, az ellenfél ezúttal a Dabas Kézilabda Klub lesz.

Pick-Dabas beharangozó A Dabas ellen játssza soron következő bajnoki mérkőzését a Pick Szeged együttese. A Dabas jelenleg 10. helyen van a tabellán és egyáltalán nem lebecsülendő ellenfél, hiszen legutóbbi mérkőzésükön Tomori Győző csapata ikszelt a Gyöngyös ellen (29-29), míg egy félidő erejéig a Telekom Veszprémet is sikerült megszorongatniuk, egészen a 31. percig vezettek. A vendégek nem titkolt célja elsősorban a koncentrált játék és a tisztes helytállás a bajnokcsapat otthonában. A Pick a Telekom Veszprém mögött jelenleg második helyet foglalja el a tabellán. A mérkőzésen sérülés miatt Bánhidi Bence biztosan nem lép pályára.

A mérkőzés és az élő közvetítés is 18 órakor kezdődik, a kommentátor ezúttal Boros Tamás lesz. Hajrá Kékek!