TV műsor

Férfi kézilabda EHF Kupa - Spanyol, ukrán és francia ellenfelek

Spanyol, ukrán és francia csapatokat kaptak ellenfélnek a magyar együttesek a férfi kézilabda EHF Kupa harmadik selejtezőkörében.
2019.10.15 | 13:33 | Sport | Kézilabda

Katonai világjátékok - Éremért utazik Kínába a világbajnok Siklósi Gergely

A budapesti vívó-világbajnokságon aratott nagyszerű győzelme után három hónappal szerepel újra rangos versenyen a párbajtőröző Siklósi Gergely.
2019.10.16 | 10:58 | Sport | Egyéb

Hivatalos totónyeremények

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 42. fogadási heti, első fordulós TOTÓ és Góltotó nyereményei a jövedelemadó levonása után a következők:
2019.10.16 | 08:24 | Sport | Labdarúgás

Sport Hírfolyam

Egyéb 10:58 Katonai világjátékok - Éremért utazik Kínába a világbajnok Siklósi Gergely
Labdarúgás 08:24 Hivatalos totónyeremények
Labdarúgás 08:11 TOTÓ-eredmények
Egyéb 07:50 Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök
Úszás 07:00 Tokió 2020 - Hosszú Katinka egy aranyéremmel is elégedett lenne az olimpián
Labdarúgás 23:07 TOTÓ-eredmények
Labdarúgás 23:06 Walesi-magyar - Szerdán kezdődik a jegyértékesítés
Küzdősportok 22:33 Strand világjátékok - Ezüstérmes a birkózó Németh Zsanett
Röplabda 20:47 Női röplabda Bajnokok Ligája - Továbbjutott a Vasas
Egyéb 20:41 Jégkorong Erste Liga - Otthon nyert újra a Dunaújváros
Labdarúgás 20:41 TOTÓ-eredmények
Egyéb 20:14 Jégkorong Visegrád Kupa - Kettős vereséggel búcsúzott az UTE a negyeddöntőben
Labdarúgás 20:03 TOTÓ-eredmények
Kézilabda 19:36 Férfi kézilabda NB I - Hétgólos különbséggel nyert a Veszprém
Kézilabda 19:30 Női kézilabda NB I - Hengerelt az FTC
Egyéb 15:04 A magyarok negyedszer győztek a vegyescsapatok curling-világbajnokságán
Kézilabda 13:33 Férfi kézilabda EHF Kupa - Spanyol, ukrán és francia ellenfelek
Egyéb 13:14 IAAF - Vb-cím vagy világcsúcs kellett az év női atlétája díj jelöléséhez
Kajak-Kenu 12:31 Bodonyi Dóra neve is az örökös bajnokok falán a kajak-kenu szövetségben
Euro2016 11:01 GYORSHÍR - Borkai Zsolt kilép a Fideszből
Küzdősportok 09:59 Strand világjátékok - Bronzérmes a magyar aquatlonos vegyesváltó
Egyéb 07:45 Élő tv-sportközvetítések - Kedd, szerda
Egyéb 20:48 Fedeles fogathajtó vk - Lyonban, Stuttgartban, Budapesten és Londonban indul Dobrovitz
Röplabda 20:23 Férfi röplabda NB I - Sima kecskeméti siker
Egyéb 20:18 Jégkorong Visegrád Kupa - Egygólos előnyt szerzett a Ferencváros
Egyéb 20:13 Jégkorong Erste Liga - Egy gól elég volt a sikerhez a Debrecennek
Egyéb 19:50 Márton Anita az idei legjobb magyar eredményt érte el diszkoszvetésben
Egyéb 18:46 Magyar fitneszes és testépítő is szerzett profi kártyát a hétvégi Fitparádén
Labdarúgás 14:55 Labdarúgó NB I - Guzmics Richárd januártól Mezőkövesden futballozik
Labdarúgás 13:52 Labdarúgó NB I - A 11-16. forduló kezdési időpontjai
Egyéb 13:45 IAAF - Tizenegy jelölt az év férfi atlétája díjra
Küzdősportok 11:48 Strand Világjátékok - Ezüstérmes az aquatlonos Dévay Márk
Egyéb 09:19 Női tenisz-világranglista - Babos öt helyet rontva a 98.
Labdarúgás 08:37 Hivatalos totónyeremények
Egyéb 07:50 Élő tv-sportközvetítések - Hétfő, kedd