OTP Bank - Pick Szeged vs Telekom Veszprém férfi kézilabda bajnoki döntő élőben: 27-31 (14-12)

Pick Szeged, 2023.06.09

A mindent eldöntő harmadik mérkőzésen dől el a 2022/23-as bajnoki szezon aranyérmének a sorsa.

OTP Bank - Pick Szeged vs Telekom Veszprém bajnoki döntő 3. mérkőzés Szegeden a Pick Arénában fog eldőlni a férfi kézilabda bajnokság döntőjének sorsa. Tekintettel arra, hogy a Pick nyerte meg az alapszakaszt, Juan Carlos Pastor tanítványai fogadták az ősi riválist, akiket hat góllal múltak felül az első találkozón. Momir Ilicsék azonban nem adták ilyen könnyen a végső győzelmet, hiszen a Veszprém Arénában a hazaiak diadalmaskodtak hét találattal. A mindent eldöntő, harmadik mérkőzésre ismét Szegeden, a Pick Arénában kerül sor. A Szeged keretéből Sebastian Frimmel, valamint Luka Stepancic hiányzik.

A mérkőzés és az élő közvetítés is 20.30-kor kezdődik, a kommentátor ezúttal Boros Tamás lesz. Szurkoljuk ki együtt a Pick Szeged győzelmét. Hajrá kékek!