Férfi kézilabda BL - Csodálatos első félidőt produkálva verte a Barcelonát a Pick

A Szeged házigazdaként 31-28-ra legyőzte a Barcelonát a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének első fordulójában, szombaton.
2019.09.14 | 21:56 | Pick Szeged | Nemzetközi

Mol-Pick Szeged - Barcelona Bajnokok Ligája férfi kézilabda mérkőzés élőben 31-28 (18-11)

A világ egyik legjobb csapatával találkozik szombat délután a Mol-Pick Szeged együttese a Bajnokok Ligája "A" csoportjának nyitófordulójában.
2019.09.14 | 19:10 | Pick Szeged | Nemzetközi

Mol-Pick Szeged - HC Vardar: 29-25 (17-9) SAJTÓTÁJÉKOZTATÓ ÉLŐBEN!

Vasárnap 19 órakor hazai környezetben lép pályára a Mol-Pick Szeged együttese a Bajnokok Ligája-negyeddöntőjének visszavágó mérkőzésén. A tét óriási, hiszen a Vardar esetleges legyőzésével a legjobb 4 közé kerülhet Juan Carlos Pastor csapata.
2019.05.05 | 20:55 | Pick Szeged | Nemzetközi

Férfi kézilabda BL - Nyolcadik alkalommal elődöntős a Veszprém

A Veszprém nyolcadik alkalommal jutott elődöntőbe a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában, miután a negyeddöntő szombati visszavágóján 29-25-re nyert a német Flensburg ellen, amelyet így kettős győzelemmel búcsúztatott.
2019.05.04 | 19:30 | Sport | Kézilabda