Katalizátor tolvajokat fogtak a szegedi rendőrök
A Szegedi Rendőrkapitányság munkatársai január 13-án fogtak el két férfit, akit azzal gyanúsítanak, hogy mintegy 9 járművet rongáltak meg a megyeszékhelyen, hogy megszerezzék a katalizátorokat.
2026.01.15 | 09:25 | Belföldi hírek | Szegedi hírek
