Majdnem egy félidőnyi gólt szórt Radivojevic, de így is döntetlent játszott a Pick

A Szeged házigazdaként 24-24-es döntetlent játszott a német Flensburggal a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének harmadik fordulójában, szombaton.
2019.09.29 | 11:39 | Pick Szeged | Nemzetközi

Mol-Pick Szeged - SG Flensburg-Handewitt 24-24 (12-12) SAJTÓTÁJÉKOZTATÓ ÉLŐBEN!

Szombaton 17.30-kor a német bajnokot fogadja Juan Carlos Pastor együttese az újszegedi Városi Sportcsarnokban.
2019.09.28 | 19:22 | Pick Szeged | Nemzetközi

Férfi kézilabda BL - Ötödik mérkőzését is megnyerte a Szeged

A MOL-Pick Szeged hazai pályán két góllal legyőzte a német bajnok Flensburg-Handewitt csapatát a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének ötödik fordulójában, vasárnap.
2018.10.14 | 22:42 | Pick Szeged | Csapat hírek

2018.10.14 | 20:35 | Pick Szeged | Nemzetközi

Mol-Pick Szeged - SG Flensburg-Handewitt: 30-28 (15-14) SAJTÓTÁJÉKOZTATÓ ÉLŐBEN!

Újabb nehéz feladat vár a Mol-Pick Szeged együttesére vasárnap délután, hiszen Bodó Richárdék a német Flensburg-ot fogadják az Újszegedi Sportcsarnokban.
2018.10.14 | 18:43 | Pick Szeged | Nemzetközi