A Szegedi Rendőrkapitányság munkatársai még múlt csütörtökön tartottak kutatást egy helyi férfi otthonában. A nyomozók egy speciálisan kialakított, mesterséges megvilágítással ellátott sátorban 43 tő indiai kendert találtak.
A rendőrök lefoglalták a növényeket és a termesztéshez használt eszközöket, valamint a gyanúsított mobiltelefonját és laptopját is. A férfival szemben a drogfogyasztás gyanúja is felmerült, amelyet a helyszínen végzett gyorsteszt alátámasztott.
(Webrádió)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!