43 tő kannabiszt nevelgetett a lakásában egy szegedi férfi

Belföldi hírek, 2026.03.25

Több mint 40 tő indiai kendert nevelt otthonában egy szegedi férfi, aki ellen kábítószer birtoklása miatt indult eljárás - közölte a Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon szerdán.

Rendőrség
A Szegedi Rendőrkapitányság munkatársai még múlt csütörtökön tartottak kutatást egy helyi férfi otthonában. A nyomozók egy speciálisan kialakított, mesterséges megvilágítással ellátott sátorban 43 tő indiai kendert találtak.

A rendőrök lefoglalták a növényeket és a termesztéshez használt eszközöket, valamint a gyanúsított mobiltelefonját és laptopját is. A férfival szemben a drogfogyasztás gyanúja is felmerült, amelyet a helyszínen végzett gyorsteszt alátámasztott.

(Webrádió)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!