Mint írják, már nagyon várják a 17. Zing Burger étterem megnyitását, amelyhez egy komoly akciót is társítanak. Március 5-én 16 órától fél ezer ajándék Streetburgert osztanak szét a résztvevők között. A jó hangulatról pedig a Rapszakkör fog gondoskodni délután 16 és 21 óra között.
A Zing egyébként február végén soft nyitással indul, melynek célja a működés és a vendégélmény finomhangolása.
Az étterem az áraikat a több vendéglátóhelyhez igazította, így a minőséget versenyképes áron fogja kínálni.
Az éttermet minimalista, indusztriális stílus jellemzi majd, ahol a fa, a fém és a fehér alapszínek határozzák meg a látványvilágot.
A természetes és ipari anyagok kombinációjával modern, városi hangulatot teremt a vendéglátóhely, miközben a tér végig tiszta, átlátható és és vendégbarát marad - olvasható a gyorsétterem közleményében, amelyet korábban portálunknak küldött.
A nagy nyitás tehát március 5-én.
(Webrádió)
Címkék
Zing Burger&Co
Nyitás
Grand Opening
Szeged
Kárász utca
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!