Azt írták: a Batthyány téri HÉV-állomáson hétfőn és kedden 22 óra után karbantartást végeznek, a HÉV csak a Margit hídig közlekedik, illetve onnan indul Békásmegyer és Szentendre felé.
Hozzátették: a Batthyány tér a Margit híd, budai hídfőtől a 19-es és a 41-es villamossal érhető el.
A BKK a belváros felé tartóknak a Margit híd, budai hídfőtől a 4-es és 6-os villamost, valamint az éjszakai járatokat ajánlja.
(MTI)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!