A politikus úgy fogalmazott, hogy a településen található bezárt gyártelepen "iszonyatos mennyiségű" illegális hulladékot raktak le. Hozzátette, hogy a helyiek elmondása alapján a "hulladékáramlás a településre folyamatos".
Gér Mihály arra szólította fel Vécsey Lászlót, a térség fideszes országgyűlési képviselőjét, járjon közben a kormánynál, hogy végleg szűnjön meg az illegális lerakat.
(MTI)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!