A régi velencei gyalogoshíd bontása miatt lezárják az M7-es autópályát

Belföldi hírek, 2026.05.09

A régi velencei gyalogoshíd bontása miatt lezárják az M7-es autópályát szombat este - közölte az Útinform.

Az M7-es autópályán, Letenye felé, a 43-as és a 47-es kilométer között új terelést építettek ki a belső sávon, illetve az ellenkező oldal belső sávján. Budapest felé a külső és a középső sáv járható.

Szombaton este az autópályát mindkét irányban lezárják a régi gyalogoshíd bontásának idejére. A forgalmat sárga táblákkal jelzett terelőútra irányítják. Vasárnap reggel 7 óra után 17 óráig ismét lehet majd haladni, de továbbra is csak egy sávon az M7-esen Letenye felé.
(MTI)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!