Április 1-jén nyitja meg kültéri medencéit a Napfényfürdő Aquapolis

Belföldi hírek, 2026.03.23

A Napfényfürdő a közösségi oldalán osztotta meg a jó hírt, mely szerint hamarosan, egészen pontosan április 1-jén megnyitják a kültéri úszó - és tanmedencéket.

Kültéri medence A munkálatok már bőszen zajlanak a Belvárosi híd mellett. A kisebbik medencét már leeresztették és az általános tisztítási munkálatok zajlanak a területen.  
(Webrádió)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!