Április 1-jén nyitja meg kültéri medencéit a Napfényfürdő Aquapolis
Belföldi hírek, 2026.03.23
A Napfényfürdő a közösségi oldalán osztotta meg a jó hírt, mely szerint hamarosan, egészen pontosan április 1-jén megnyitják a kültéri úszó - és tanmedencéket.
A munkálatok már bőszen zajlanak a Belvárosi híd mellett. A kisebbik medencét már leeresztették és az általános tisztítási munkálatok zajlanak a területen.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!