Autós ütött el egy gyalogost a Felső Tisza-parton Szegeden
Belföldi hírek, 2026.03.11
A Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányság tájékoztatása szerint egy gyalogost ütött el egy autós szerda kora este, nem sokkal 18 óra előtt.
Úgy tudjuk, hogy a baleset egy gyalogátkelőhelyen történt. A gyalogost a mentők elszállították, portálunk információja szerint könnyebben sérült. A helyszínen torlódásra lehet számítani.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!