Pénteken közel 6 ezer tonna áru érkezett egyenesen Kínából. A BYD-gyár monumentális építkezései gőzerővel zajlanak Szegeden és mint ismert, jövőre már működnie kell, igaz vélhetőleg nem teljes kapacitással fog termelni.
Zsigó Róbert, a Kulturális és Innovációs Minisztérium parlamenti államtitkára, illetve miniszterhelyettese szerint Baja fontos kapu a nemzetközi szállításban, amelynek jó példája a mostani szállítmány is.
A BYD Szeged életében az egyik legjelentősebb beruházás, amely munkahelyeket teremt és adóbevételeket hozhat a városnak.
Fotó: Zsigó Róbert FB
(Webrádió)
Címkék
BYD
Zsigó Róbert
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!