Két személyautó ütközött össze a Belvárosi híd Szeged felé tartó oldalán szombat délelőtt 10 óra körül.
A mentők is a helyszínen vannak, a forgalom rendőri irányítás mellett halad. A Suzuki személyautó hátsó, míg a másik kistehergépkocsi első lökhárítója sérült meg a balesetben.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!