Biciklis szenvedett balesetet a Felső Tisza-parton Szegeden

Belföldi hírek, 2025.10.15

A Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányság tájékoztatása szerint egy kerékpáros szenvedett balesetet a Felső Tisza-parton szerda délután, nem sokkal 15 óra előtt.

Rendőrautó a Tisza Lajos körúton Portálunk elsődleges információja szerint a biciklis feje sérült meg a balesetben, amelyben másik jármű nem érintett.  

A helyszínre két rendőrautó is indult, nagy sebességgel hajtottak végig a Tisza Lajos körúton, a villamos síneken.  A baleset helyszínén, a Felső Tisza-part 22. szám előtt forgalomkorlátozásra lehet számítani, közlekedjünk körültekintően.
(MTI)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!