A lejáró diákigazolványokat október végéig érvényesíttetni kell - hívta fel a figyelmet a Budapesti Közlekedési Központ (BKK) az MTI-hez csütörtökön eljuttatott közleményben.
November 1-jétől a 2009. szeptember 1-je előtt született tanulók diákigazolványa már csak érvényesítő matricával használható.
"A BKK felhívja a szülők és diákok figyelmét, hogy a lejáró diákigazolványokat október 31-ig érvényesíttetniük kell" ahhoz, hogy utána is igénybe vehessék kedvezményesen a budapesti közösségi közlekedést - közölték.
(MTI)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!