Bombariadó volt a Szegedi Törvényszéken

Belföldi hírek, 2026.06.02

A Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányság tájékoztatása szerint 10 óra 50 perckor érkezett a telefonhívás, mely szerint bomba fog robbanni a Szegedi Törvényszék épületében.

Police Az egyenruhások azonnal a helyszínre siettek, majd átvizsgálták az épületet, bombár szerencsére nem találtak. Az átvizsgálás mintegy 1,5 órán át tartott és közel száz embernek kellett elhagynia az épületet.
(Webrádió)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!