A Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányság tájékoztatása szerint 10 óra 50 perckor érkezett a telefonhívás, mely szerint bomba fog robbanni a Szegedi Törvényszék épületében.
Az egyenruhások azonnal a helyszínre siettek, majd átvizsgálták az épületet, bombár szerencsére nem találtak. Az átvizsgálás mintegy 1,5 órán át tartott és közel száz embernek kellett elhagynia az épületet.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!