Czepek Gábor: megérkezett Kijevbe a magyar delegáció

Belföldi hírek, 2026.03.12

"Megérkeztünk Kijevbe", "megy a ramazuri a küldöttségünk körül" - mondta Czepek Gábor, az Energiaügyi Minisztérium parlamenti államtitkára szerda este közzétett Facebook-videójában.

Emlékeztetett: ez egy hivatalosan bejelentett delegáció, mint ahogy azt Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter is megerősítette.

Közölte: izgatottan várják, hogy érdemben tudjanak tárgyalni a Barátság kőolajvezetékről.

Hozzátette: úgy hallotta, hogy számos Kijevbe akkreditált európai uniós nagykövetet is érdekel a küldöttség munkája, így izgalmas napok elé néznek.
(MTI)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!