A Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányság Forgalomellenőrző Alosztály munkatársai március 10-én ROADPOL közlekedésbiztonsági ellenőrzést tartottak Szegeden, melynek keretén egy személyautót állítottak meg kora délután, mert a jobb első utas nem használta a biztonsági övet. Az igazoltatás során azonban kiderült, hogy a járművet vezető 66 éves szegedi férfit 2025. október 28-án eltiltották a vezetéstől, mégis volán mögé ült.
(Webrádió)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!