Feloldották a korlátozást a székesfehérvári vasútvonalon Agárdnál

Belföldi hírek, 2025.08.17

Feloldották a korlátozást a székesfehérvári vasútvonalon Agárdnál, ahol vasárnap halálos baleset történt, helyreállhat a menetrend - közölte a Mávinform a honlapján.

Vasárnap kora reggel halálra gázolt egy gyalogost a Budapestre elindult sebesvonat Agárdon, a Camping utcai fénysorompós vasúti átjáróban.

A baleset miatt egy ideig csak egy vágányon közlekedhettek a vonatok Gárdony és Székesfehérvár között, hosszabb menetidőre és vonatkimaradásokra kellett számítani a székesfehérvári vasútvonalon.

Mostanra befejezték a helyszínelést Agárdnál, már nincs korlátozás Gárdony és Székesfehérvár között, helyreállhat a menetrend a vonalon.

(MTI)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!