Havazás - DK: a kormány nyissa meg az összes közintézményt!

Belföldi hírek, 2026.01.07

A kormány nyissa meg az összes közintézményt, hogy az emberek be tudjanak menni melegedni- szólított fel szerdai, online sajtótájékoztatóján a Demokratikus Koalíció elnöke.

Dobrev Klára
Dobrev Klára úgy fogalmazott, hogy hó alatt ébredt az ország, de a neheze csak most jön, mert most érkezik a nagy hideg.

Az ellenzéki politikus kevesellte, hogy a kabinet megnyittatta a szociális intézményeket. Indoklásként hangsúlyozta, hogy a hőmérséklet a következő napokban átlagosan mínusz hat, mínusz nyolc fokig süllyedhet, de időnként akár a mínusz 15 fokot is elérheti.

Dobrev Klára, aki emlékeztetett, hogy pártjuk mind a hatvan irodáját megnyitotta az emberek előtt, egyúttal felszólította a kormányt, hogy a közintézmények mellett nyissa meg a stadionok VIP-páholyait is.



Fotó: MTI/Archív
(MTI)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!