Dobrev Klára úgy fogalmazott, hogy hó alatt ébredt az ország, de a neheze csak most jön, mert most érkezik a nagy hideg.
Az ellenzéki politikus kevesellte, hogy a kabinet megnyittatta a szociális intézményeket. Indoklásként hangsúlyozta, hogy a hőmérséklet a következő napokban átlagosan mínusz hat, mínusz nyolc fokig süllyedhet, de időnként akár a mínusz 15 fokot is elérheti.
Dobrev Klára, aki emlékeztetett, hogy pártjuk mind a hatvan irodáját megnyitotta az emberek előtt, egyúttal felszólította a kormányt, hogy a közintézmények mellett nyissa meg a stadionok VIP-páholyait is.
Fotó: MTI/Archív
(MTI)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!