A bejegyzéshez készített infografika alapján péntek hajnalban a leghidegebbet a Nógrád vármegyei Szécsényben rögzítették, mínusz 25 Celsius-fokot. Mihálygergén mínusz 23,9, Zabarban mínusz 23,5, a Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyei Lénárddarócon pedig mínusz 23 fokot mértek.
Fotó: MTI
(MTI)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!