A Meteorológiai Szolgálat is havat jósolt a déli országrészre, amely egyértelműen be is jött, hiszen több centiméter hóréteg borítja Csongrád-Csanád vármegye székhelyét. Szerencsére egyelőre közel sem esett olyan mennyiségű csapadék, mint hetekkel ezelőtt, de az autósoknak oda kell figyelniük a közlekedésre, hiszen az utak havasak, latyakosak.
Ma még ugyan eshet a hó Szegeden, de a hét közepén erős felmelegedés várható 10 Celsius fok feletti maximumokkal. Ennek megfelelően élvezzük ki gyorsan a havat, mert biztosan nem marad meg hosszú távon.
Közlekedjünk óvatosan és körültekintően.
(Webrádió)
Címkék
Havazás
Szeged
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!