Hideg idő - Ingyenes lesz a buszközlekedés szombattól hétfő estig Székesfehérváron

Belföldi hírek, 2026.01.10

Ingyenes lesz a buszközlekedés szombattól hétfő estig Székesfehérváron - jelentette be a város polgármestere pénteken Facebook-oldalán.

Cser-Palkovics András (Fidesz) azt írta: a bizonytalan időjárás, a további lehetséges hóesés és az esetleges ónos eső miatt rendkívüli útviszonyokra kell készülni a következő napokban is. Minél kevesebb autó van az utakon, annál hatékonyabban és gyorsabban tudnak dolgozni a hókotrók, és ami még fontosabb, annál kisebb a balesetveszély - tette hozzá.

Ennek érdekében a városban úgy döntöttek, hogy szombat reggel üzemkezdéstől egészen hétfő este üzemzárásig ingyenessé teszik a közösségi közlekedést Székesfehérváron - közölte a polgármester.

Cser-Palkovics András arra kért mindenkit, hogy aki csak teheti, hagyja otthon az autót, és éljen ezzel a lehetőséggel.

(MTI)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!