A kormányfő kiemelte: a védekezést ő irányítja, és egy koordinációs testület segíti a munkáját, ebben részt vesz a belügyminiszter, az egészségügyi miniszter, a gazdasági és energetikai miniszter, a honvédelmi miniszter, a közlekedési és beruházási miniszter, valamint a nemzetbiztonsági főtanácsadó.
Magyar Péter arra kért mindenkit, hogy folyamatosan kövesse a hőséggel kapcsolatos híradásokat, ha teheti, maradjon otthon és figyeljen oda különösen a környezetében élő idősekre.
(MTI)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!