Influenza miatt van látogatási tilalom az SZTE fekvőbeteg-ellátást nyújtó egységeiben
Belföldi hírek, 2026.01.21
Látogatási tilalmat vezettek be a járványküszöböt meghaladó influenzás megbetegedések miatt a Szegedi Tudományegyetem Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ valamennyi fekvőbeteg-szakellátást nyújtó szervezeti egységében - tájékoztatta a felsőoktatási intézmény közkapcsolati igazgatósága szerdán az MTI-t.
A közlemény szerint a tilalom valamennyi szegedi, szentesi és deszki betegellátó szervezeti egységet érint.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!