Magyar Péter azt írta: a köztársasági elnök ne várjon a kormány utasítására!
"Ön egy külön hatalmi ág képviselője. Hozza nyilvánosságra a kegyelmi dosszié önnél lévő példányát! Még ma" - tette hozzá a miniszterelnök a Sulyok Tamásnak címzett felszólításban.
A Sándor-palota kedden közleményben tájékoztatta az MTI-t, hogy hivatalos megkeresés esetén átadják a K. Endre kegyelmi ügyében született iratokat a kormánynak.
Fotó: MTI/Archív
(MTI)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!