Egy autó műszaki hiba miatt megállni kényszerült, majd lángok csaptak fel. A szegedi hivatásos tűzoltók két egységgel érkeztek a helyszínre, majd két vízsugárral gyorsan megfékezték a lángokat. A jármű teljesen kiégett.
Portálunknak egy szemtanú elmondta, hogy miután felcsaptak a lángok, az autóban utazó idősebb házaspár azonnal elhagyta a járművet. A szemtanú elmondása szerint egy idősebb férfit a mentők vélhetőleg csak kivizsgálásra kórházba szállítottak.
Úgy tudjuk, hogy a járműben zárlat okozta a tüzet.
(Webrádió)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!