Kizárta a szüleit az erkélyre egy gyermek Szegeden

Belföldi hírek, 2026.03.13

Véletlenül zárta ki szüleit az egyik Budapesti körúti lakás erkélyére egy kisgyermek csütörtök délután, nem sokkal 18 óra előtt.

Gyermek zárta ki szüleit A segélyhívást követően a rendőrök mellett a szegedi hivatásos tűzoltók is azonnal a helyszínre siettek és kinyitották a lakás bejárati ajtaját, majd beengedték az erkélyes rekedt szülőket a lakásba. A mentés során szerencsére senkinek sem esett baja, de a környéken kisebb ribilliót okozott az eset. Sokan nem tudták, hogy mit csinálnak az egyenruhások és több tűzoltó a környéken.  
(Webrádió)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!