A segélyhívást követően a rendőrök mellett a szegedi hivatásos tűzoltók is azonnal a helyszínre siettek és kinyitották a lakás bejárati ajtaját, majd beengedték az erkélyes rekedt szülőket a lakásba. A mentés során szerencsére senkinek sem esett baja, de a környéken kisebb ribilliót okozott az eset. Sokan nem tudták, hogy mit csinálnak az egyenruhások és több tűzoltó a környéken.
(Webrádió)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!