Az egyenruhások április 8-án fogták el azt a 39 éves szegedi férfit, aki a gyanú szerint 2025-től egészen elfogásáig árult kristályt a lakásában, amiből életvitelét fedezte.
A férfi legkevesebb 5 szegedi fogyasztót szolgált ki, akik közül többen is visszatértek, akár naponta is, míg az egyik ismerősének ellenszolgáltatás nélkül is adott az anyagból.
A díler lakásában az egyenruhások több droggyanús anyagot is lefoglaltak, a kábítószer kiméréséhez használt szennyezett mérleget, valamint a csomagoláshoz szükséges eszközöket, a bennük lévő kábítószerrel együtt.
(MTI)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!