Lángoló kukához riasztották a tűzoltókat Szegeden

Belföldi hírek, 2025.02.06

Vélhetőleg vaklármának bizonyult az a bejelentés, amelyhez a szegedi hivatásos tűzoltók segítségét kérték csütörtök délelőtt 11 óra körül.

Tűzoltók a Dugonics téren Egy megkülönböztető fényjelzéseit használó tűzoltóautó gurult be a Dugonics térre. Mint portálunk megtudta egy lángokban álló kukához riasztották a tűzoltókat. A bejelentés vélhetőleg vaklármának bizonyult, mert a tűzoltók átnézték a környéket, de lángoló kukát láthatólag nem találtak.  

Fontos tudni, hogy a tűzoltókat csak akkor értesítsük, ha valóban baj van, mert a valótlan bejelentésekhez is ki kell vonulniuk, amelynek költsége van, de ami nagyobb baj, ha valós bejelentés érkezik ugyanabban az időben, akkor máshol lenne rájuk szükség.  
(Webrádió)
 

Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!