Magyar Péter hangsúlyozta: azért jött ma el az államfőhöz, hogy beszéljenek a felelősségéről, mert a magyar köztársaság egyik legfontosabb intézményének tekintélyét szeretnénk helyreállítani.
Közölte: a találkozón nem mondott le Sulyok Tamás köztársasági elnök.
(MTI)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!