Magyar Péter azt írta, hogy a korábbi kormányfő maga dönthetett rajtaütésekről vagy épp eljárások elhúzásáról. "Vállalnia kell a felelősséget!" - fogalmazott.
A Telex szerdai cikke szerint a kormányzat, azon belül is Orbán Viktor döntött arról, hogy március 5-én rajta kell ütni az ukrán "aranykonvojon", noha a rajtaütést szakmailag semmi sem indokolta. A lap olyan háttérbeszélgetésekre hivatkozott, amelyeket az ügyre rálátó vagy az ügyben érintett forrásokkal folytatott az elmúlt hetekben.
(MTI)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!