A nemzetközi kommunikációért és kapcsolatokért felelős államtitkár hozzátette, a nemzeti ünnep programjai közül a legtöbben - 180 ezren - a Kossuth téren tartott ünnepségen voltak, amelyen Orbán Viktor miniszterelnök mondott beszédet.
Kovács Zoltán tájékoztatása szerint a rendőrség vasárnap 18 óráig országosan közel 400 rendezvény békés lebonyolítását biztosította.
A Nyitott Parlament program keretében közel 1500-an látogattak el az Országházba, ahol a Szent Koronát, a Díszlépcsőházat és a Kupolacsarnokot is ingyenesen tekinthették meg az érdeklődők - közölte az államtitkár.
(MTI)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!