A tájékoztatás szerint az intézkedés a nyári rendezvényekhez kapcsolódó megnövekedett utasforgalom kezelését szolgálja.
Az időalapú jegyrendszer lehetővé teszi, hogy az utasok egyetlen érvényesített jeggyel több járatot is igénybe vegyenek a meghatározott időintervallumban.
A MÁV-csoport közlése szerint az új rendszer célja a rendezvényhelyszínek könnyebb megközelítésének biztosítása és a közösségi közlekedés vonzerejének növelése.
Az időalapú jegy használatáról bővebb információk a MÁV-csoport honlapján érhetők el.
(MTI)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!