Szombat reggel a budapesti Déli páIyaudvarról Nagykanizsára 5.30-kor elindult Tópart InterCity elgázolt egy embert Velence megállóhelynél.
A helyszínelés ideje alatt Kápolnásnyék és Gárdony között egy vágányon szünetelt a forgalom. Emiatt a Budapest-Székesfehérvár vonaloatés a csatlakozó vonalakat hosszabb menetidő, kimaradó vagy rövidebb szakaszon közlekedő vonatok jellemezték.
A baleseti helyszínelés befejeződött, ismét két vágányon haladhatnak a vonatok - írták, hozzátéve: szinte mindegyik vonat tartja a menetrendjét az elővárosi szakaszon.
(MTI)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!