Mávinform: kedd éjjel nem működnek a jegyautomaták

Belföldi hírek, 2025.11.25

Karbantartás miatt keddről szerdára virradó éjjel nem működnek a jegykiadó automaták - közölte a Mávinform a honlapján.

A tájékoztatás szerint az automaták kedden 22. 45-től szerdán 3. 30-ig nem üzemelnek. Online, a vonatokon és a pénztáraknál ebben az időszakban is a megszokott módon lehet jegyet váltani.

Azt javasolják az utasoknak, hogy más módon, illetve az érintett éjszakai időszak előtt vagy azt követően vásárolják meg a jegyüket.
(MTI)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!