A tájékoztatás szerint az automaták kedden 22. 45-től szerdán 3. 30-ig nem üzemelnek. Online, a vonatokon és a pénztáraknál ebben az időszakban is a megszokott módon lehet jegyet váltani.
Azt javasolják az utasoknak, hogy más módon, illetve az érintett éjszakai időszak előtt vagy azt követően vásárolják meg a jegyüket.
(MTI)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!