Mávinform: megszűnt a váltóhiba a Nyugati pályaudvaron

Belföldi hírek, 2026.01.18

Elhárították a váltóhibát a budapesti Nyugati pályaudvaron, helyreáll a menetrend az esztergomi, a szobi és a veresegyházi vasútvonalon - közölte a Mávinform vasárnap a honlapján.

Korábban a váltóhiba lassította a vasúti közlekedést, az említett vasútvonalakon késésekre kellett számítani, egyes járatok kimaradtak, vagy Vácról csak Rákospalota-Újpestig, illetve Esztergomból csak Angyalföldig közlekedtek.
(MTI)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!