Mávinform: megszűnt a váltóhiba a Nyugati pályaudvaron
Belföldi hírek, 2026.01.18
Elhárították a váltóhibát a budapesti Nyugati pályaudvaron, helyreáll a menetrend az esztergomi, a szobi és a veresegyházi vasútvonalon - közölte a Mávinform vasárnap a honlapján.
Korábban a váltóhiba lassította a vasúti közlekedést, az említett vasútvonalakon késésekre kellett számítani, egyes járatok kimaradtak, vagy Vácról csak Rákospalota-Újpestig, illetve Esztergomból csak Angyalföldig közlekedtek.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!