Az InterCity-k közlekedése is fokozatosan helyreáll, a budapesti Nyugati pályaudvarról 19. 20-kor Nyíregyházára indult és a Szolnokról 19. 21-kor a Nyugati pályaudvarra indult Nyírség IC késéssel, de már az eredeti útvonalán közlekedik - írták.
A biztosítóberendezés meghibásodása miatt vasárnap délután jelentősen hosszabb menetidőre, késésekre, kerülőúton közlekedő járatokra is számítani kellett a záhonyi, valamint a Szolnok–Békéscsaba vonalon.
(MTI)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!