A beruházásra 57 millió forintot különített el Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata.
A közlekedési csomópont burkolata az elmúlt 15 évben jelentősen elhasználódott, ezért döntött az önkormányzat a felújítás mellett.
Hétfőn a kivitelező felszedi a régi kiskockakövet, új alapot készít, majd egy tartos bazaltbeton burkolat épül meg 144 méter hisszan és 6,7 méter szélességben.
A teret lezáráják a forgalom előtt a felújítás ideje alatt. Portálunk információja szerint a rekonstrukció május végén fejeződhet be.
Fotó: Botka László FB
(Webrádió)
Címkék
Indoház tér
Felújítás
Szeged
Nagyállomás
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!