Orbán Viktor azt írta: Hajdu tábornok fantasztikus munkát végzett, a TEK nélkül ma Magyarország nem lehetne Európa legbiztonságosabb országa.
"Eltávolítása komoly kockázat és nagy veszteség a magyar rendvédelem számára. A most kezdődő szolgálati szünethez erőt, egészséget kívánok!" - fogalmazott a politikus.
Magyar Péter miniszterelnök május 27-vel felmentette Hajdu János tábornokot a TEK főigazgatói pozíciójából. Magyar Péter azt írta, hogy a kormány rövidesen benyújtja a javaslatát a rendőrség átalakításáról.
(MTI)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!