Orbán Viktor Lázár Jánossal gyűjtött aláírásokat Kisteleken

Belföldi hírek, 2026.02.26

Orbán Viktor miniszterelnök csütörtökön Szabó István országgyűlési képviselőjelölttel, Lázár János építési és közlekedési miniszterrel, Farkas Sándor országgyűlési képviselővel és Nagy Sándorral, Kistelek polgármesterével gyűjtött ajánló aláírásokat Kisteleken, Csongrád-Csanád vármegye 03. számú egyéni választókerületében - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.

Az aláírásgyűjtést követően Kistelek és térségének fejlesztési kérdéseiről tárgyaltak a település polgármesteri hivatalában.
(MTI)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!