Orbán Viktor Mórahalom polgármesterével tárgyalt

Belföldi hírek, 2026.02.02

Orbán Viktor miniszterelnök Nógrádi Zoltán polgármesterrel tárgyalt hétfőn Mórahalmon, a következő ciklus kormányzati terveiről és a település fejlesztéséről.

Orbán-Viktor-Mórahalmon
A tárgyaláson részt vett Lázár János építési és közlekedési miniszter, valamint Mihálffy Béla országgyűlési képviselő is - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.

Fotó: MTI/Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály/Kaiser Ákos
(Webrádió)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!