Országos plakátkampányt indított a DK

Belföldi hírek, 2026.01.16

A Demokratikus Koalíció (DK) országos plakátkampányt indított - jelentette be pénteken online sajtótájékoztatón az ellenzéki párt elnöke.

Dobrev Klára
Dobrev Klára "Ha nem akarsz csak jobboldali pártokból álló Országgyűlést. .. Küldj erős baloldalt a Parlamentbe!" feliratú óriásplakátjuk előtt tartotta sajtótájékoztatóját.

Azt mondta, minden kutatás azt mutatja, hogy sok százezer olyan magyar van, aki nagyon szeretné az "Orbán-rendszer bukását", azonban nem tud jobboldali pártra szavazni.

A politikus közölte: körülbelül nyolcszáz plakátot helyeznek ki országszerte.

(MTI)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!