Rangos elismerést vehetett át a Szegedi Rendőrkapitányság vezetője

Belföldi hírek, 2026.03.12

Közrendért és Közbiztonságért Díjat adományozott a Csongrád-Csanád Vármegyei Önkormányzat Közgyűlése Dr. Szent Szabolcsnak, a Szegedi Rendőrkapitányság vezetőjének.

Szenti Szabolcs A rendőr alezredes a díjat a vármegye biztonsága érdekében végzett kimagaslóan eredményes szakmai és vezetői munkája elismeréseként kapta a közgyűléstől.  
(MTI)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!