Rangos elismerést vehetett át a Szegedi Rendőrkapitányság vezetője
Belföldi hírek, 2026.03.12
Közrendért és Közbiztonságért Díjat adományozott a Csongrád-Csanád Vármegyei Önkormányzat Közgyűlése Dr. Szent Szabolcsnak, a Szegedi Rendőrkapitányság vezetőjének.
A rendőr alezredes a díjat a vármegye biztonsága érdekében végzett kimagaslóan eredményes szakmai és vezetői munkája elismeréseként kapta a közgyűléstől.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!