A munkálatokkal csütörtökre elkészültek a szakemberek. A huzalok azonban nem sokáig maradnak üresen, hiszen hamarosan elkezdik felfeszíteni rájuk a színes és népszerű napvitorlákat.
A napvitorlákat Mihálik Edvin kezdeményezésére kezdték el felszerelni néhány évvel ezelőtt és a nagy melegben több fokkal is hűsebb hőmérsékletet tudnak teremteni.
A napvitorlák hamarosan előkerülnek a raktárakból és elkezdik felszerelni a Kárász utca teljes hosszában. A napvitorlák május 21-ig, azaz Szeged Napjág biztosan a helyükre kerülnek - tudta meg szerkesztőségünk Mihálik Edvintől.
Fotó: Archív
(Webrádió)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!