Takács Péter elmondta: hosszú évekre visszanyúló együttműködést folytatnak stratégiai partnereikkel, a Magyarországi Munkavállalók Szociális és Egészségügyi Ágazatban Dolgozók Demokratikus Szakszervezetével (MSZ EDDSZ), valamint a Mentődolgozók Önálló Szakszervezetével (MÖSZ). A most aláírt megállapodás "garancia arra, hogy ammenyiben a Fidesz-KDNP folytatja májustól a kormányzást, márpedig mi úgy készülünk, hogy májusban folytatjuk a kormányzást, továbbmegyünk azon a megkezdett úton, amit a stratégiai partnereinkkel egyeztetve eddig folytattunk" - fogalmazott.
Az államtitkár kijelentette: a Belügyminisztérium garanciát vállal arra, hogy májusban, a hatodik Orbán-kormány megalakítása után azonnal elkezdik a tárgyalásokat, hiszen "prioritás az Orbán-kormány számára az egészségügy".
Fotó: MTI/Illusztráció
(MTI)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!